The Addams Family (TEC Entertainment) - Pia Douwes, Johnny Kraaijkamp, Tony Neef, Marjolijn Teepen, Irene Kuiper, Martijn Vogel, Raymond Paardekoper, Mylène d’Anjou, Dick Cohen, Terence van der Loo
Alladin (Theater Terra) - Juliann Ubbergen , Alisa Opari Luzi
All Stars (KemnaSenf) - Jim Bakkum, Kees Boot, Lucas Hamming, Urvin Monte (Mark), Lucas Hamming (Johnny), Bart van den Donker (Peter), Jasper Demollin (Paul), Alex Hendrickx (Bram), Mike Weerts (Willem), Levi van Kempen (Hero), Wolter Weulink, Remco Sietsema en Theo Martijn Wever.
Assepoester (Langhout Theaterproducties) -
Benjamin Beer (Harlekijn Holland ism Kristal Theater) -
Bridges of Madison County (reprise) (OpusOne) - René van Kooten, Lone van Roosendaal, Annick Boer
De Brief voor de Koning (Homemade Productions) -
Cats (Engelse tour) (Rai/Luxor) -
Charley de musical (Pretpakhuis) - Jon van Eerd, Laus Steenbeeke, Hugo Haenen, Priscilla Knetemann, Job Bovelander, Jonathan Demoor, Aimée de Pater, Vera Mann, Anne-Mieke Ruyten
Dolfje en Foeksia in het Weerwolvenbos (REP) -
Evita (DGC Entertainment) - Brigitte Heitzer, René van Kooten, Marijn Brouwers, Esmée Dekker, Yoran de Bont, Martijn van Voskuijlen, Yannick Plugers, Leo-Alexander Hewitt, Michael Konings, David van den Tempel, Willemijn Maandag, Sarah Cremers, Mireille Bolier, Arjen Kimenai, Guido Idzenga, Veronique Post, Mickey Vermeer, Willemijn van Holt
Expeditie Eiland (REP/RTL Live Entertainment) - Jelka van Houten / Renée van Wegberg, Ferry Doedens, John Buijsman, Lone van Roosendaal, Dennis Willekens, Rutger de Bekker, Jip Bartels, Kaylee Peters en Pascalle Langhorst, Joey Schalker
Kikker en de Vallende Ster (Theater Terra) - Wesley de Ridder, Pepijn Schwartz en Ewout Heijbroek
De Kleine Zeemeermin (Van Hoorne) - Sita Vermeulen
Kruistocht in Spijkerbroek (NJMT) -
Mamma Mia (Stage Entertainment) -
Marvelous (Bos Theaterproducties) - Keja Kwestro, Rogier in ‘t Hout, Tim Linde, Anna Keuning, Tarikh Jansen
Meiskes en Jongens (Vlaanderen) (Deep Bridge) -
SOOF de musical (Theateralliantie) - Maike Boerdam, Matteo van der Grijn, Henriette Tol, Dorian Bindels, Bart van Osch, Hylke van Sprundel, Bart Sietsema, Zahra Lfil, Tirza de Boer, Huib Cluistra, Sam Ghilane, Milan van Weelden
Spamalot (Vlaanderen) (Deep Bridge) - Koen Van Impe , Walter Baele, Jonas Van Geel, Dieter Verhaegen, Ann Van den Broeck , Nordin De Moor, Kobe Van Herwegen
Sprookjessprokkelaar (tour)(Efteling Theaterproducties) -
Stil in mij (STENT Producties) -
STORK!: Han Oldigs, Laus Steenbeeke, Niels Gooijer en Roosmarijn Luyten. + 40-koppig ensemble van top amateurspelers en een orkest van 50 musici.
Op Hoop van Zegen (DGC Entertainment) - Bill van Dijk, Joke de Kruijf, Mariska van Kolck, Rolf Koster, Gijs Stallinga, Linda Verstraten, Robin Smits, Bernice Havenaar, Melissa Groeneveld
Tom’s magische speelgoedwinkel (reprise) (I&L) - Bartho Braat, Marleen van der Loo, Maikel Nieuwenhuis, Michelle Smit, Flore Koopen, Rubin van Gent, Erwin Dekker, Ilse Hamminga
40-45 (Vlaanderen) (Studio 100) - Jonas van Geel, Jelle Cleymans, Peter van de Veld, Lucas van den Eynde, Marleen Merx, Ann Tuts, Jo de Meyere, Herbert Flack, Clara Cleymans, Nathalie Meskens
Overig
De dag dat ik Robert Long ontmoette (Mooi Weer) - Maaike Widdershoven, Roberto de Groot, Julia Herfst, Dieter Troubleyn
List, Shaffy & Piaf (DGC Entertainment) - Renée van Wegberg, Billy Maluw, Job Greuter, Berry Janssen
Romy Monteiro on Tour (Stage Entertainment) - Romy Monteiro
Late Lente (DGC Entertainment) - Ellen Pieters, Guido Spek Julia Herfst, Sjoerd Pleijsier, Gina Bentvelsen