Altijd op de eerste rij

Meer artikelen

Originele Aladdin tovert glimlach op je gezicht ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Sprookjes navertellen doen we al eeuwenlang en daar een eigen draai aan geven, is ook zeker niet uniek. In het jaar dat Van Hoorne 20 jaar sprookjesmusicals maakt, komt deze producent met een geheel eigen en aangepaste versie van het overbekende sprookje waar duidelijk een eigen draai aan is gegeven. Enkele jaren na de Dinsey-versie - die in 2022 in het Circustheater in Scheveningen speelde - ging zondagmiddag 4 oktober deze nieuwe productie in première in theater De Stoep in Spijkenisse, waarna een tournee door Nederland zal volgen.

De workshoppresentatie van Mother Troy

Afgelopen dinsdag was theater DeLaMar het toneel van een heuse workshop. In concertante werd de gloednieuwe musical Mother Troy uitgevoerd voor theaterprogrammeurs en belangstellenden.

Musicalworld TV

Soy Kroon waagt zich aan Frans Halsema

Vos en Haas: degelijk (p/kl)euter amusement ⭐ ⭐ ⭐

Na het witte doek en de beeldbuis duiken prentenboekhelden Vos en Haas nu ook in het theater op. De musical ‘Vos en Haas – Samen in het Bos’ is geschikt voor een jonge doelgroep (vanaf de pientere peuter) , die het ruim drie kwartier weet te boeien.

Musicalworld doet dit met jou samen

Facebook

Op Facebook zul je vooral onze recensies en nieuwsberichten vinden waar je eventueel op kunt reageren. Wij zien het als een aanvulling op het forum.

Twitter

We gebruiken twitter vooral om snel nieuws te delen. Soms een roddel, of een snelle discussie over actualiteit.

Instagram

Volg ons ook op Instagram voor exclusieve background-foto's, maar ook de persoonlijke verhalen van de redactie.